close
دانلود آهنگ جدید
سایت دانلود رایگان پروژه معماری با بهترین کیفیت - 3آموزش افزایش رتبه سایت با رعایت اصول بهینه سازی داخلی سایت


 

شروع هر کاری با انجام و مهیا سازی پیش‌نیازهای آن قابل اجرا است و مطمئنا با رعایت و انجام اصول اولیه کار بخوبی پیش خواهد رفت. اکثر کاربران بعد از نصب و راه اندازی سایت، امور اولیه را فراموش می‌کنند و به منظور پیشرفت سریعتر سراغ کارهای ثانویه می‌روند.این سخنان پیش زمینه ای بر آن بود که بگوییم بهینه سازی داخلی سایت بر بهینه سازی خارجی سایت ارجحیت دارد و نباید قبل از نظم و ترتیب دادن به سایت، در فکر امور خارجی سایت بود.

لینک سازی و اشتراک گذاری برای سایت نامنظم و بدون محتوا حتی اگر در مدتی کوتاه نتیجه‌ای نسبی داشته باشد در آینده با مشکلات فراوانی روبرو خواهد شد.

مسلما کسی مغازه خالی و با اجناس کم را دوست ندارد و اگر هم به آن سر بزند زود خارج می‌شود. در مقابل مکانی را در نظر بگیرید که روز افتتاحیه بسیار شیک و مرتب و با اجناسی با کیفیت کار خود را آغاز میکند. حتی اگر همان روز اول تعدادی از مشتری‌ها اجناس را نخرند آنجا را فراموش نخواهند و در روز نیاز به آنجا مراجعه خواهند کرد.

 

تعریف بهینه سازی داخلی سایت

اول با تعریفی که در اکثر سایت‌ها دیده‌ایم شروع میکنیم: بهینه سازی داخلی سایت به اموری گفته می‌شود که موتورهای جستجو سایت را قابل قبول دانسته و مطالب سایت ما را در نتایج جستجوی کاربران قرار می‌دهند.

تعریف فوق اشتباه بزرگی بیش نیست. خود گوگل گفته که برای کاربر بنویسید نه برای موتور جستجو. از آنجا که ربات های جستجو روز به روز پیشرفت می‌کنند و بر استراتژی و امکانات و قوانین سخت گیرانه آنها افزوده می‌شود و در بعضی اوقات نیز با تغییر قوانین روبرو هستیم بهترین کار اینست که در زمان ارسال پست های سایت خودمان را جای کاربران بگذاریم و بر اساس علایق و سلایق و نیازهای کابرانمان بنویسیم.

بهینه سازی داخلی سایت به اصول و قواعد و ترفندهایی گفته می‌شود که با رعایت آنها سایت کاربر پسندتر شده و همراه با کاربران موتورهای جستجو ما را فراموش نخواهند کرد و سایت ما را در نتایج جستجو قرار خواهند داد.

 

 

اصول و نکات مهم در بهینه سازی داخلی سایت

۱. بهینه سازی تگ عنوان سایت – title
۲. متا تگ توضیحات – Meta Description
۳. بهینه سازی تصاویر سایت ( افزودن عنوتن و متن برای عکس ) – Alt و Title
۴. ایجاد ساختار url های مناسب و قابل فهم ( آدرس های بهینه شده مطالب )
۵. ساخت لینک های داخلی مناسب
۶.بهینه سازی لینک های خروجی سایت
۷. بهینه سازی و رعایت به نمایش در آوردن تگ‌های Heading ( رعایت نحوه نمایش عناوین صفحه و متون و … )
۸. رعایت درصد مناسب کلمات کلیدی به متن ( این گزینه زیاد ضروری نیست. همانگونه که گفته شد متن باید برای کاربر نوشته شود. تا جاییکه زیبایی متن از بین نرود تکرار کلمات مشکلی پیش نخواهد آورد )
۹. میزان مناسب درصد نسبت متن به کد
۱۰. پوسته زیبا و بهینه شده سایت ( قالب سبک و سریع و زیبا می‌تواند میزان ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهد )
۱۱. مهم ← خودداری از دامنه های پارک شده و کپی مطالب سایت‌های دیگر یا تکرار مطالب سایت خود
۱۲. استفاده نکردن از متون و لینک‌های مخفی در جاهای مختلف سایت

و بعد از انجام امور بالا راه اندازی گوگل وبمستر تولز و معرفی نقشه سایت به آن را میتوان در اولویت های بعدی قرار داد تا سایتمان به سرعت ایندکس شود و در نتایج گوگل به راحتی قابل مشاهده شود.

 

افزایش رتبه سایت با رعایت اصول بهینه سازی داخلی سایت

زیاده‌روی در بهینه سازی داخلی سایت

هر چند روزبه‌روز بر سرعت اینترنت افزوده می‌شود و کاربران به راحتی و بدون مشکلات قبلی میتوانند سایت‌ها را باز کنند اما هنوز سرعت بارگزاری سایت یکی از ملاک های گوگل برای رتبه بندی سایت‌هاست. هر چقدر حجم صفحات سایت پایین تر باشد سرعت اجرای آن بالاتر خواهد بود اما باید در نظر داشت نباید به این منظور از کیفت سایت کاست.
خودتان را جای کاربران آینده بگذارید. آیا با وجود سرعت اینترنت بالایی که دارید هنوز به سایتهای با حجم کم و با تصاویر کم کیفیت سر خواهید زد؟ مسلما جواب شما نه است.

اما ما در زمان حال زندگی میکنیم و یکی از قوانین فعلی رتبه بندی سایت سرعت اجرای سایت است پس اکنون چکار کنیم؟
جواب اینست که نباید کیفیت را فدای سرعت کرد. چه بسا سایت‌های بزرگی هستند که صفحات سنگینی دارند اما در مقابل کاربران خاص و ثابت خود را دارند چون مشتری‌های آنها متفاوت هستند. پس ما هم باید بر اساس نوع کاربران سایتمان بهینه سازی را شروع کنیم. یک سایت فروشگاهی باید تصاویر مناسب و با کیفیتی از محصولاتش ارائه دهد تا رضایت مشتری را جلب نماید. تصاویر بدون کیفیت در سایت های فروشگاهی اعتماد را از کاربر میگیرد.

در مقابل در سایت های وبلاگی و بسیاری از سایتهای دیگر نیازی به تصاویر با کیفیت نیست. چرا که اصل مطلب نکات و مقالات سایت هستند نه عکس های سایت.

مخلص کلام این که باید کاملا هوشمندانه عمل کرد و بهینه سازی سایت فقط برای موتور جستجو یا فقط برای قشر خاصی یا برای مکان و زمان معینی نباشد. امکان دارد سایت ما از تمام دنیا بازدیدکننده هایی با شرایط سنی متفاوت و با امکانات متفاوتی باشند. بعنوان نمونه سایتهای فارسی زبان معماری ایرانی اگر از تصاویر بی‌کیفیت استفاده بکنند بازدیدکنندگان خارجی خود را از دست خواهند داد. ورود کاربر خارجی به سایت مورد نظر اعتبار آن سایت را نزد گوگل افزایش داده تا جاییکه موتورهای جستجو سایت موردنظر را به کابران غیرفارسی زبان نیز پیشنهاد می دهند.

بهینه سازی داخلی سایت یکی از ارکان سئو سایت است و برای داشتن سایتی موفق باید سئو داخلی خوبی داشته باشید.بازدید : 145
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:36 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

راهنمای بهبود رنکینگ سایت در سال 2017 بدون نیاز به افزایش بک لینک


بک لینک چیست؟ آیا باید به آن ها توجه کرد؟ این ها سوالاتی هستند که ذهن برخی از کاربران را به خود مشغول کرده است. بک لینک یکی از عوامل موفقیت سایت های معتبر کسب و کار می باشد و برای داشتن یک بک لینک یا اضافه کردن بک لینک، باید کیفیت بک لینک ها را مورد بررسی قرار دهید.

برای رسیدن به یک موفقیت و بیشترین میزان رشد ترافیک و بهبود رنکینگ، شما نیازمند به انتخاب بک لینک های با کیفیت بوده تا میزان تاثیرگذاری آن ها را در نمایش موتور های جستجو مشاهده نمایید. در حقیقت پاداش انتخاب بک لینک با کیفیت رسیدن به رنکینگ بهتر در موتور های جستجو خواهد بود.

بنابر تحقیقات اخیر، تاثیرگذاری بک لینک های منابع خبری بسیار کارامد تر از بک لینک های منابع دیگر می باشد. به عبارتی رشد و بهبود کیفیت رنکینگ در اینگونه بک لینک ها بسیار سریع تر از سایر بک لینک ها در حال و در آینده نزدیک با افت کمی روبرو می شود.

برای بهبود سریعتر رنکینگ سایت خود می توانید با استفاده از موارد زیر بدون نیاز به افزایش بک لینک این کار را انجام دهید:

 

ارائه مطالب با ارزش:

بنابر بروز رسانی اخیر گوگل برای الگوریتم پنگوئن و ارائه نسخه ۴٫۰ از آن که قبلا به آن پرداخته شد، نحوه ارائه مطالب در وبسایت بیشتر از پیش با ارزش بوده و با ارزش ترین معیار برای سنجش گوگل، ارائه مطالب بروز بر اساس نیاز کاربران به همراه جزئیات دقیق می باشد. بنابر ارائه الگوریتم جدید گوگل می تواند سایت های اسپم کننده را از لیست جستجو های خود خارج نماید.

 

بروزرسانی وبسایت:

کاربران تلفن همراه روز به روز در حال افزایش بوده و نیاز به انعطاف پذیری و رسپانسیو بودن سایت برای نمایش در تمامی صفحات نمایش و دستگاه های هوشمند مشاهده می شود. بنابر این کاربر مراجعه کننده در سایت تجربه خوبی را داشته و تمامی معیار ها برای استفاده بهینه برای کاربران اعم از سرعت بارگزاری صفحات، لود شدن تصاویر، جایگزینی لینک های جدید و … در نظر گرفته شده باشد.

 

میزان استفاده از لینک بیلدینگ:

معمولا از لینک بیلدینگ برای بهبود رنکینگ وبسایت ها در موتور های جستجو استفاده می شود ولی امروزه بیشترین تمرکز بر روی نحوه ارائه و مطالب با کیفیت می باشد.گوگل هم اکنون بر روی نحوه ارسال مطالب تمرکز بیشتری داشته و استفاده از لینک های بسیار در پست ها ممکن است باعث قرار دادن سایت شما در لیست اسپم ها شده و نمرات منفی را برای شما در پی داشته باشد.
توجه داشته باشید که برای رسیدن به موفقیت در کسب و کار باید به وضعیت سئو سایت تجاری خود نیز توجه داشته باشید و بهترین راه های ممکن برای بالا کشیدن سطح رنکینگ و کسب موفقیت از میان هزاران وبسایت تجاری را انتخاب کنید. راه های متفاوتی برای ایجاد یک کسب و کار بین المللی وجود دارد که می توانید با نیل وب همراه باشید.

به راه دیگری همچون کسب و کار تعاملی و قرار دادن طرز فکر های عالی در تجارت خود باشید. David Meerman Scott پیشنهاد می کند که تاجرین راه های متفاوت خود را به کاربران از طریق وبلاگ و تبلیغات به وبسایت های همسان و روش های دیگر ایجاد کنند به جای راه های قدیمی و منسوخ شده که، تفکر انتخاب شده از افراد دیگر می باشد، استفاده نمایند.

تجارت بین المللی شامل شیوه های مختلف معرفی و ارائه می باشد. شیوه های متفاوتی همچون وبلاگ ها، شبکه های اجتماعی، ارائه مقاله و دیگر روش های آنلاین که تبلیغات کشاننده نامیده و باعث ایجاد تعامل میان افراد متفاوت با شیوه های کسب و کاری شما خواهد شد. به شیوه های قدیمی کسب و کار و تجارت شرکت ها به دنبال مشتریان و بازاریابی شرکت برای مصرف کنندگان و کاربران هستند.

 

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

 

بازاریابی امروزی به شکلی است که بوسیله تبلیغات و شیوه های صوتی و تصویری کاربران تحت فشار استفاده از تبلیغات قرار می گیرند. سه راه موفق از بازاریابی امروزی:

محتوای بکر
ایجاد متحوا و ارائه تصاویر، طرح ها و ویدئو های متفاوت بکر و بدردبخود می تواند به پیشرفت کسب و کار شما کمک شایانی بکند. به صورتی که کاربران در صورت تمایل و جذب مایل به انتشار و به اشتراک گذاری در بسیاری از وبسایت ها همچون LinkedIn و Medium خواهند بود.

بهبود موتور های جستجو برای صفحات خانگی و موبایل
بهبود وضعیت سئو سایت و استفاده از کلمات کلیدی درست و بجا و لینک بیلدینگ مناسب می تواند تا حد بسیار زیادی رنکینگ سایت شما را بهبود بخشیده و بنابر بهبود وضعیت نمایش نتایج جستجو می تواند کاربران بسیاری را جذب کسب و کار شما نماید. توجه داشته باشید که با پیشرفت تکنولوژی و استفاده بیشتر از صفحات موبایل باید تمامی صفحات شما قابلیت نمایش صحیح در صفحات کوچک موبایل را داشته تا در نتایج مخصوص موبایل نیز وبسایت شما به نمایش گذاشته شود.

شبکه های اجتماعی
علاوه بر تاثیر مثبتی که بر روی وضعیت نتایج گوگلی وبسایت شما دارند می تواند یک منبع و ارجاع دهنده بسیار خوب به سایت و بهبود وضعیت کسب و کار شما باشد. شبکه های اجتماعی می توانند تا حد بسیار زیادی ترافیک وبسایت شما را افزایش داده و به عنوان یک بک لینک بسیار با کیفیت برای شما مورد استفاده قرار گیرد. شبکه اجتماعی و فعالیت ترافیک بسیار زیادی را برای وبسایت خود فراهم کنید. دنیای تجارت آنلاین روز به روز در حال گسترش بوده و اگر به همین روند ادامه پیدا کند باید به دنبال راه های متفاوت و بکر برای موفقیت باشید.بازدید : 126
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:36 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

بهبود رتبه الکسا به وسیله بازدیدهای مصنوعی


بیاید قبل از هر چیزی کمی فکر کنیم که بهبود رتبه الکسا به چه کارمان می‌آید؟ اصلا الکسا چیست و چه کاری انجام می‌دهد؟ از مدیران با سابقه سایتها بپرسید تاکنون از الکسا چه سودی برده‌اند.
لطفا بیاید کمی واقع بین باشیم. ساده لوح نباشید. تا کی خودمان را گول بزنیم که با کاهش اعداد و ارقام نمایش داده شده توسط الکسا سایتمان به جای خوبی می‌رسد و میتوانیم فروش خیلی زیادی داشته باشیم؟

امروزه سیستم‌های افزایش بازدید و بهبود رتبه الکسا روز به روز بیشتر می‌شوند و متاسفانه افراد زیادی در دام اینگونه سایتها میوفتند.
قاعده کار این سایتها اینگونه است که با استفاده از اسکریپت و نرم افزار های خاصی با آی پی های متفاوت اقدام به بازدید لحظه ای از سایت شما می‌کنند و الکسا هم بر اساس این تعداد بازدیدها رتبه سایت را کاهش می دهد.
الکسا اگر سیستم قدرتمندی برای رتبه بندی سایتها بود نباید فریب یک نرم افزار را بخورد پس چرا هنوز از آن برای رتبه بندی استفاده میکنیم؟

همه می‌دانیم که الکسا سایت معروفی برای رتبه بندی سایتها بر اساس بازدید است. یعنی هر چقدر بازدید بیشتر باشد رتبه در الکسا پایینتر می آید.
رتبه الکسا هیچ ربطی به سئوی سایت ندارد. رتبه الکسا فقط به میزان بازدید سایت ربط دارد.
در عین حال رتبه گوگل ارتباط خیلی کمی با بازدید دارد. بنا به پیشرفت روزافزون گوگل وبمسترها سعی میکنند وبسایت خود را با قوانین گوگل وفق داده و برای گوگل کار کنند.
یعی کنید الکسا را فراموش کرده وصرفا بر روی سئو و برندینگ سایت کار کنید چرا که الکسا خودبخود و بدون دخالت شما تغییر خواهد کرد.

چرا از الکسا استفاده می‌کنیم؟

الکسا سیستمی است برای مقایسه اطلاعات سایت خودتان با سایت رقیبانتان.
الکسا بد نیست اما متاسفانه در بخش رایگان سایت الکسا هیچ امکانی برای ایجاد تغییر و نمایش اطلاعات و نمودارهای سایت در دسترس نیست.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

بهبود رتبه الکسا چه سودی برای مدیران سایتها دارد؟

در اصل هیچ فایده ای ندارد و نخواهد داشت. الکسا اصلا قدرت رتبه بندی ندارد. اعداد و ارقام نمایش داده شده دقیق نیست و با تاخیر زیادی تغییر میکنند. فقط در قسمت پولی سایت اطلاعاتی را در اختیارتان خواهد گذاشت که میتواند برای پیشرفت سایتتان مفید واقع گردد.

 

رتبه بندی الکسا و رتبه بندی گوگل

الکسا فقط نمودار و اطلاعاتی برای بهبود رتبه سایت تان در اختیارتان قرار میدهد. اما این اطلاعات را از کجا میآورد؟
درست است از گوگل.
پس به نظرتان آیا درست است از الکسایی که خود اطلاعاتش را از جای دیگری میگیرد برای رتبه بندی استفاده کنیم؟ چرا از منبع اصلی که رایگان است استفاده نکنیم؟

 

نتیجه استفاده از بازدیدهای فیک به منظور بهبود رتبه الکسا

استفاده از بازدیدهای مصنوعی رتبه سایتتان را خیلی زود در الکسا پایین خواهد آورد و میتوانید پز پایین بودن رتبه سایتتان را به دوستانتان بدهید. اماااااااااا در مقابل مطمئن باشید گوگل فریب شما را نمیخورد.گوگل شما را پایین میکشد و زحماتتان را به باد خواهد داد.


یادمان باشد که خورشید همیشه پشت ابر نخواهد ماند.


 


با عضویت در خبرنامه نیل وب جدیدترین بک لینک ها و مطالب روز سئو را در ایمیل خود داشته باشید:
بازدید : 141
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:31 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

چگونه محتوا و مطالب قدیمی سایتمان را زنده کنیم؟؟؟؟؟


تا حالا چند پست محبوب در مطالب گذشته وبلاگ خود داشته‌اید؟ استفاده از تعداد نظرها , اشتراک‌گذاری در تویتر , اشتراک‌گذاری در خوشمزه و … هر مطلب می تواند به شما در پاسخ دادن به این سوال کمک کند. آیا روزانه یک مطلب جدید به مطالب قدیمی وبلاگ خود اضافه می‌کنید؟ اگر نه حتماً به صورت هفتگی حداقل یک مطلب را می‌نویسید. اینطور نیست؟ این امر باعث نمی‌شود که خواننده‌های جدید شما از مطالبی که شما در گذشته نوشته‌اید محروم شوند و شما از ترافیک بالای بازدید کنندگان ثابت و جدید؟

در این پست از نیل وب به معرفی روشهای موثر و کاربردی برای استفاده از مطالب قدیمی وبلاگ شما می پردازیم همچنین به ساخت لینک داخلی با کیفیت برایافزایش رتبه سایت شما در موتورهای جستجوگر نیز کمک می شود.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

لازم به ذکر است استفاده از هر یک از روش های زیر در سیستم‌‌هایی مانند بلاگر , وردپرس و … روش خاصی دارد و نیاز به استفاده از افزونه یا کدهای مختلفی وجود دارد و این مطلب تنها به ارائه راهکارهای مناسب برای این منظور می پردازد.

کادر های ویژه

استفاده از یک کادر یا جعبه در قسمت کناری وبلاگ خود که دارای لینک و عنوان مطالب قدیمی شما هست می تواند در نمایش مطالب قدیمی که از نظر شما توسط بازدید کنندگان باید خوانده شوند می تواند کمک زیادی به شما بکند. در طراحی این کادر سعی کنید از گرافیک و عناوین جذاب برای جلب نظر خوانندگان استفاده کنید.

مطالب محبوب

در صفحه اصلی وبلاگ خود با نمایش برای مثال 10 مطلب محبوب در وبلاگ خود که می تواند بر اساس تعداد نمایش مطلب , تعداد نظرهای خوانندگان , تعداد به اشتراک گذاری , تعداد Like شدن در سرویس های دیگر و یا مخلوطی از این ها می تواند بازدید کنندگان را به تعدادی از مطالب قدیمی شما هدایت کند.

زنده کردن مطالب قدیمی سایت به منظور افزایش بازدید

زنده کردن مطالب قدیمی سایت به منظور افزایش بازدید و بالا بردن رنک سایت

مطالب مرتبط

با نمایش لینک و عنوان نوشته های مرتبط نوشته شده وبلاگ خود در پایین هر مطلب می توانید هم لینک مفیدی را به بازدید کنندگان خود هدیه دهید هم از این طریق بسیاری از مطالب پست شده در گذشته را قابل دسترس کنید برای خوانندگان وبلاگ خود. معمولاً با استفاده از Tags ( برچسب ها ) می توانید این لینک ها را به صورت اتوماتیک بسازید.

لینک در نوشته های پست

در هنگام نوشتن مطالب خود در صورت استفاده از اصطلاح یا موضوع خاصی که در پست های قدیمی خود آن را توضیح داده اید آن اصطلاح یا موضوع را به آدرس مطلب گذشته وبلاگ خود لینک کنید تا بازدید کنندگان شما در صورت نیاز هم درباره آن اصطلاح یا موضوع بیشتر بدانند و هم مطالب قدیمی شما بی استفاده نباشد.

بایگانی مطالب هفتگی / ماهانه

مطالب خود را در صفحات جداگانه ای به صورت هفتگی یا ماهانه لیست کنید و در نوار کناری وبلاگ خود یا در صفحه ای با عنوان آرشیو یا بایگانی تمام هفته ها و ماه ها را لینک کنید. این روش در صورتی که بازدید کننده از مطالب نوشته شده جدید شما خوشش بیایید و بخواهد به مطالب گذشته شما دسترسی داشته باشد مفید است.

سال پیش همین روز

بسیاری از سایت ها و وبلاگ های خارجی و جدیداً حتی در وبلاگستان فارسی در قسمتی از سایت خود نمایش می دهند که سال پیش در همین روز چه مطلبی را در وبلاگ خود نوشته اند. این هم روش و ایده جالبی است برای دوست داران وبلاگ شما.

جامعه مجازی و سایت اشتراک گذاری

بله این یکی از بهترین طریقه های نمایش مطالب گذشته و جذب ترافیک قابل قبولی است برای وبلاگ شما برای مثال اگر در تویتر عضو هستید یا سایت های مشابه و دنبال کننده های زیادی دارید شروع کنید به توییت کردن مطالب گذشته خود البته توجه داشته باشید تکرار بیش از حد این عمل باعث کمتر شدن دنبال کننده ها و محبوبیت شما است.

این بود چند راهکار یا ترفندی که برای بالا بردن رتبه سایت به ذهن کوچک نیل وب رسید. ایده یا راهکار دیگری دارید؟ در قسمت نظرها از دانستن آن من را محروم نکنید.


به خانواده بزرگ نیل وب بپیوندیدبازدید : 132
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:31 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

بهینه سازی عنوان صفحات سایت برای افزایش ورودی گوگل


انتخاب هوشمندانه عناوین صفحات سایت، مهمترین بخش بهینه سازی داخلی سایت می‌باشد. اگر سیستم مدیریت محتوای شما امکان تغییر و بهینه سازی عنوان صفحات را به شما نمی‌دهد از سئو سایت خود پرهیز کنید؛ چرا که یکی از اصولی‌ترین نیازهای سئو را دارا نیست.
تگ عنوان همانند سایر تگ‌های HTML در قسمت HEAD سایت قرار می‌گیرد:

<head>
<title> عنوان صفحه </title>
</head>

 

نحوه قرار دادن عنوان‌های مناسب برای صفحات سایت

1. عناون هر صفحه باید مجزا باشد. شدیدا توصیه می‌کنیم که هیچوقت عنوان صفحات را تکراری انتخاب نکنید.برگه گروه‌های سایت شما – که شامل دسته یا هر صفحه‌ای که زیر مجموعه دارد می‌شود – باید یک عنوان کلی داشته باشد. اگر زیر مجموعه آن‌ها زیاد باشد، کلمات کلیدی زیر مجموعه‌ها را در صفحه اصلی گروه نگذارید.

2. عنوان صفحات را حداکثر تا 65 کاراکتر انتخاب کنید.

3. کلمات کلیدی را در عنوان تکرار نکنید. مثلا ننویسید: خرید بک لینک،ببک لینک فالو، بک لینک قوی و … . سعی کنید تا حد امکان کلمات را تکرار نکنید.می‌توانید بنویسید: خرید بک لینک فالو قوی. گوگل خیلی هوشمند تر از این حرف هاست که سایت شما را بر اساس کلمات تکرار شده در عنوان سایتتان رتبه بندی بکند. حتی اگر کلمات را تکرار کردید نباید عناون بیشتر از 65 کاراکتر بشود.

4. شعار سایت را در عنوان ذکر نکنید. ظرفیت عنوان هر صفحه محدود است و نباید آن را با کلمات اضافی هدر داد. باید با دقت کلمات کلیدی سایت را در آن بکار برد.

5. عنوان صفحه باید با محتوای صفحه مرتبط باشد. عنوان هر مطلب مشخصه آن مطلب است و اگر با هم در تضاد باشند شما فقط وقت خود را هدر داده‌اید. سعی کنید کلمات وارد شده در عنوان مطلب را بصورت طبیعی و دور از هر گونه تکرار مصنوعی، در داخل محتوای صفحه قرار دهید.

6. استفاده از نام دامنه و یا کاراکتر های اضافی در عنوان سایت. هنوز هم شاهد همچین اشتباهی آن هم در حد زیاد هستیم. بسیاری از سایتها نام دامنه (انگلیسی) را در ادامه عنوان می‌آورند. هر سایتی یک نام دامنه دارد و این برای گوگل کاملا مشخص و گویاست و نیازی به تکرار آن نیست. به جای ذکر نام مستقیم دامنه، میتوانید نام فارسی دامنه یا کلمات مرتبط را همراه با یک خط فاصله در ادامه بیاورید.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

 

سوالات مربوط به بهینه سازی عنوان صفحات :

– اگر عنوان بیشتر از 65 کارکتر بشود رتبه سایت مشکل پیدا می‌کند؟
خیر! مشکلی ازین لحاظ پیش نمی‌آید. این قانون در حال حاضر برای این است که موتور جستجو در صفحه نتایج نمیتوانند بیشتر از 65 کاراکتر از کلمات توضیحی شما را نشان دهند. پس کاملا مشخص است که باید کلمات اصلی را در همان 65 کاراکتر اصلی گنجاند. سعی کنید استانداردهای سئو را رعایت کنید تا مشکلی پیش نیاید.

– چرا بعد از تغییر عنوان، رتبه سایتم افت پیدا کرد؟
عنوان صفحات برای سایت هایی با رتبه های بالا بسیار مهم است چرا که با یک تغییر کوچک رتبه سایت می‌تواند بالا و پایین کند. انتخاب کلمات باید بسیار هوشمندانه و با کمک ابزارهای لازم باشد در غیر اینصورت باید با آزمون و خطا اینکار را انجام داد.

– چه مدت زمانی لازم است تا عنوان سایت در گوگل تغییر کند؟
تغییر عنوان سایت در گوگل برای سایتهای پر بازدید تا ۱ روز و برای سایتهای کم بازدید تا یک هفته طول می‌کشد.

– چرا عنوان سایتم بعد از تغییر، در نتایج گوگل بصورت بهم ریخته نمایش داده می‌شود؟
این مورد زمانی بوجود می‌آید که شما از کلمات انگلیسی یا اعداد در عنوان استفاده کرده باشید. سعی کنید قبل از ارسال عنوان آن را کاملا بررسی و تصحیح نمایید.

– چرا همزمان با تغییر عنوان صفحه، عنوان منوها نیز تغییر می‌کند و ظاهر سایت به هم می‌ریزد؟
طراح سایت شما سیستم مدیریت محتوای سایتتان را اینگونه طراحی نموده. باید از او بخواهید که عنوان صفحات برایتان مستقل از عنوان منوها در نظر بگیرد و قابلیت سفارشی کردن و بهینه سازی عنوان صفحات را به آنها بیافزاید.


با عضویت در خبرنامه نیل وب جدیدترین بک لینک ها و مطالب روز سئو را در ایمیل خود داشته باشید:بازدید : 146
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:31 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

روانشناسی رنگ بندی سایت و سئو + نمونه ترکیب رنگ برای طراحی سایت


قبل از هر چیز باید بگوییم که رنگ بندی سایت بطور مستقیم هیچ تاثیری در سئو سایت شما ندارد اما بطور متقابل روی یکدیگر تاثیر گذارند. رنگ بندی سایت در زیبایی و قابل پذیرش بودن سایت برای کاربر تاثیر زیادی دارد. اما سوال اینجاست که اینکار چه فایده‌ای دارد؟ سایتی را در نظر بگیرید که بسیار شیک و زیبا طراحی شده و در آن از رنگ بندی ها و فرم های شکیل و کاربر پسند استفاده شده. حتی فونت استفاده شده در سایت نیز می‌تواند مدت ماندگاری کاربر در سایت را افزایش دهد. مطمئنا اینچنین سایتی بسیار موفق عمل نموده و در نتیجه با طراحی زیبایی که انجام داده کاربران راضی مدت زمان بیشتری را درسایت می‌مانند و بیشتر در سایت به گشت و گذار می‌پردازند.

رنگ بندی سایت مستقیما با رفتار و احساسات کاربران در تعامل است. هدف از طراحی اکثر سایت‌ها معرفی محصول یا ارائه خدماتی به کاربران است در نتیجه سایتی که از رنگ بندی و ظاهر خوبی برخوردار نیست کاربران راضی زیادی نیز نخواهد داشت.

مشتریان در سایتی با رنگ بندی مناسب از وب‌گردی لذت خواهند برد و در ازای حس خوبی که به آنها القا می‌شود وقت بیشتری را در سایت صرف می‌کنند.

تاثیر غیر مستقیم رنگ بندی در سئو سایت

انتخاب رنگ بندی متناسب با موضوع سایت بسیار حائز اهمیت است . مطمئنا رنگ بندی یک سایت شرکتی با یک سایت تفریحی یکی نیست و بنا به نوع مشتریان باید از رنگ بندی مناسب استفاده کرد. حتی امکان دارد نوع رنگ بندی سایت با فرهنگ ملت ها نیز تغییر کند. سنین افراد نیز در این مورد بی تاثیر نیست. بعضی سایت ها بسته به سن کاربرانشان باید رنگ بندی سایت را انجام دهند. سایتی که برای کودکان طراحی شده نباید از رنگ های خشن استفاده کند.

بسیار دیده‌ایم که مدیران سایت‌ها بر اساس سلیقه شخصی‌شان در استفاده از رنگ در سایت زیاده روی نموده و کاربران در دید اول محتوای سایت را کنار میگذارند و زود از سایت خارج می شوند و این یعنی نابودی تدریجی سایت. رنگ و طرح و فونت و قالب نامناسب میتوانند نتایج بسیار بدی برای سایت شما به ارمغان بیاورند لذا بهتر است قبل از انتخاب رنگ سایت در مورد تاثیر و روانشناسی رنگ در سئو بهینه سازی سایت تحقیق کنید.

گوگل در زمینه رنگ بندی سایت شما چه می‌گوید؟

باید بگوییم که شما حتی اگر ساده ترین رنگ و فونت را در سایتتان بکار ببرید از نظر گوگل جریمه نمی‌شوید. در واقع برای گوگل استفاده از تکنیک های سئو مهم است نه ظاهر وبسایت. اما همین ظاهر وبسایت می‌تواند باعث جذب یا خروج زود هنگام کاربر شود.

چه رنگی برای چه سایتی؟

بر اساس تحقیقات انجام گرفته بهترین رنگ برای پس زمینه سایت های وبلاگی، رنگ های سیاه و سفید هستند. چرا که موجب بالا رفتن خوانایی و علاقه کاربر به ماندن در سایت می شوند. ترک سریع سایت توسط کاربر می‌تواند باعث افزایش بانس ریت سایت شود و در نتیجه با جریمه گوگل مواجه شوید. پس نتیجه می‌گیریم ترکیب رنگ بندی مناسب سایت با ماندگاری کاربر ارتباط دارد نه با سئو سایت.
رنگ و طرح سایت شما در برندسازی سایتتان بسیار کمک کننده است. پس سعی کنید برندینگ همراه با ترکیب رنگ مناسب باشد تا موجب دل زدگی کاربران نشود و یکی از دلایل ماندگاری کاربر در سایتتان زیبایی سایتتان باشد.

 


 

عضوی از خانواده بزرگ نیل وب شویدبازدید : 139
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:31 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

گوگل پلاس و افزایش رتبه سایت


هنوز افرادی وجود دارند که در استفاده از گوگل پلاس برای ارتقاء رتبه سایت شک دارند. آنها معمولا به تعداد افراد کمتری که از این سرویس استفاده می نمایند اشاره می نمایند. این افراد معمولا مزیت گوگل پلاس را در بهینه سازی سایت نادیده می گیرند, حتی در صورتی که هیچ یک از مشتریان شما از این بخش گوگل استفاده ننماید. فقط طراحی سایت کافی است حتما می بایست از شبکه های اجتماعی برای بهبود سئو خود استفاده نمایید.همانگونه که در راهنمای بهبود رنکینگ سایت در سال 2017 ذکر کردیم شبکه های اجتماعی نقش بسیار گسترده ای در بهینه سازی سایت پیدا کرده اند.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

١۰ راه وجود دارد که از طریق آن گوگل پلاس سایت ما را بهینه سازی می‌نماید:

۱- صفحات گوگل پلاس به مانند صفحات عادی در وب در نظر گرفته می شود و این صفحات دائما توسط موتور جستجوی گوگل ایندکس می شود, صفحات گوگل پلاس در گوگل پیج رنک می گیرد و در نتایج جستجو ایندکس می شود. بنابراین صفحات سایت شما از طریق همین سرویس رنک می گیرد و ایندکس می شود.
۲- مقالات ارسال شده در پلاس شما در موتور جستجو ایندکس می شود بنابراین کاربر شما را در یک جستجوی عادی خواهد یافت.
۳- ارسالی های گوگل پلاس مدت زمان بیشتری در نتایج جستجوی گوگل باقی می ماند.  این زمان را با مدت زمان ١۴ دقیقه ای یک توئیت مقایسه نمایید.
۴- سیستم نویسندگان گوگل پلاس به شما این امکان را می دهد که تصویر نویسنده مقاله و صفحه را در نتایج جستجو نمایش دهید. با تایید +Google خود با آدرس سایتی که در آن مطلب نوشته اید, تصویر شما در نتایج جستجوی گوگل نمایش داده شد که جنبه بصری خوبی برای کاربران خواهد داشت.
۵- استفاده از سیستم نویسندگان +Google به مانند سیستم تایید مطالب می باشد. گوگل به پروفایل های کاربران رنک می دهد. در صورتی که نویسنده مطلب ارسال نمایید و + بگیرد, رنک مربوط به نویسنده بالا می رود. و این دلیل خوبی است که گوگل پلاس باعث بالا رفتن رنک شما می شود. این مورد منجر به آن می شود که سایت هایی که نویسنده گوگل پلاس معتبری دارند رنک بهتری می گیرند نسبت به سایت هایی که به google+ لینک نشده اند;
۶- سیستم نویسندگان +Google امکانات دیگری به شما می دهد تا سیستم شبکه اجتماعی خود را تحت گوگل پلاس رونق ببخشید. این به سادگی تعداد دوستان شما نیست, و یا تعداد دوستان شما و یا لایک کننده های شما. چیزی که مهم است مطالب شما، فعالیت های شما در مباحث مربوط به فعالیت شماست.بنابراین در صورتی که کاربری با رنک بالا مطلب شما را به اشتراک گذاشت رنک شما بالا می رود.
۷- استفاده از ابزارهای شبکه های اجتماعی به مانند گوگل پلاس به موتور جستجو سیگنال هایی را ارسال می نماید که و تور جستجو با استفاده از آنها به سایت رنک بهتری می دهد
۸- مطالب موجود در سایت خود را در +Google خود به اشتراک بگذارید زیرا این کار باعث می شود رنک گوگل پلاس شما به سایت شما انتقال یابد
۹- لینک از سایت ها به صفحه و مطالب سایت شما باعث بالا بردن رنک سایت شما می شود.
۱۰- در پایان استفاده از هش تگ ها در گوگل پلاس باعث می شود هر مطلبی در موتور جستجو ثبت گردد.

شما برای افزایش رتبه سایتتان به گوگل پلاس احتیاج دارید.

 


به خانواده بزرگ نیل وب بپیوندیدبازدید : 130
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:31 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

نوفالو کردن لینک های داخلی راهی بسوی نابودی سئو سایت


لطفا لینک های داخلی سایتتان را نوفالو نکنید. بسیار دیده ایم که وبمسترها به دنبال نوفالو کردن لینک ها خروجی سایت، لینک های داخلی سایت را نیز نوفالو کرده اند. در مبحث تفاوت دو لینک فالو و نوفالو گفتیم که لینک های نوفالو اعتبار را منتقل نمی‌کنند. خب در اینصورت با نوفالو کردن لینک های داخلی اعتبار صفحات سایت شما به یکدیگر منتقل نمی‌شود.وبسایت شما و برگه های داخلی آن بهترین جا برای خودنمایی لینک های فالو است. این فرصت را از دست ندهید. لینک های داخلی اعتبار سایت شما را به سایت دیگری منتقل نمی‌کنند. بلکه اعتبار سایت مانند گردونه و بصورت نوبتی به تمام صفحات سایت انتقال می‌یابد.

البته گوگل زرنگتر از آن است که فقط بدلیل اشتباه شما در نوفالو کردن لینک های داخلی، انتقال اعتبار به صفحات دیگر سایتتان را نادیده بگیرد. شاید مدیر سایتی بدون اینکه با کلمات فالو یا نوفالو آشنا باشد بصورت سهوی و ندانسته تمامی لینک های داخلی سایت را نوفالو کرده باشد یا اصلا طراح سایت این امکان را قبلا در سایت قرار داده باشد. همه ما آنقدر به دنبال لینک های فالو هستیم که معنی و مفهوم نوفالو را فراموش کرده ایم.

حتی مدیران گوگل نیز توصیه کرده اند که لینک های داخلی سایت را نوفالو نکنید چرا که کاربرد لینک های نوفالو فقط در لینک های خروجی سایت است.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

تا الان که این مقاله را برای شما عزیزان می‌نویسیم هنوز قانون مشخصی برای بررسی این موضوع وضع نشده اما باید احتیاط لازم را به عمل آورد. چه بسا در آینده قانونی در این بین وضع شود و تمامی زحمات شما در نوفالو کردن لینک های داخلی را بر باد دهد.
سعی کنید تا حد امکان لینک های داخلی سایتتان را دستکاری نکنید تا جنبه‌ی طبیعی بودن سئو سایت از بین نرود.

پیشنهاد می‌کنیم حتما مطلب تاثیر لینک های نوفالو بر سئو سایت را حتما مطالعه بفرمایید.

 


با عضویت در خبرنامه نیل وب جدیدترین بک لینک ها و مطالب روز سئو را در ایمیل خود داشته باشید:


 بازدید : 94
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:31 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

افزونه Yoast WordPress SEO

افزونه Yoast WordPress SEO برای WordPress با عنوان WordPress SEO با وجود اینکه سابقه‌ی خیلی کوتاه تری نسبت به رقبای دیرینه خود دارد، این روز ها جز پرطرفدارترین افزونه هایی است که تقریبا می توان بر روی تمامی نسخه های وردپرس یافت.

بحث خاصی پیرامون نحوه‌ی کار و چگونگی تنظیمات افزونه Yoast WordPress SEO در اینجا نخواهم کرد و فرض را بر آن میگذارم که با چگونگی کار آن آشنا هستید. درصورت آشنایی با آن نیز دیده اید که تقریبا هر هفته چندین آپدیت جدید از این افزونه تهیه شده و دائما وردپرس در حال اعلام نیاز به آپدیت کردن این افزونه می باشد. نمی دانم که برای شما هم این سوال پیش آمده است یا خیر، اما بار ها برای من جای سوال بوده که چرا این همه آپدیت؟ مگر چنین افزونه ای چه توابع و سرویس هایی را با خود به کار میگیرد که دائم نیاز به آپدیت کردن دارد؟ تصور نمیکنم حتی مهمترین کد های مربوط به پروسه های امنیتی و آماری نیاز به آپدیت شدن با چنین سرعتی داشته باشند…

ترجمه گنگ افزونه Yoast WordPress SEO و همچنین تنظیمات نامعلوم، این افزونه کاربردی را به یکی از خطرناک ترین افزونه ها تبدیل نموده است.

وقتی که روند آپدیت ها و تغییرات را دنبال کنید، متوجه آن خواهید شد که این حرکت بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داشته تا کارایی و حتی بعضا اصلاحاتی انجام می شود که بسیار خام و نسنجیده است. بدون تست کافی و صرفا برای آنکه فعال بودن خود را نشان دهند، چند خط از برنامه را حذف و یا تغییر می دهند و در روزی دیگر آن را به نحوی باز نویسی و یا عینا بازسازی می نمایند.

حال شاید بگویید خب در هر صورت که پلاگین بدون مشکل نصب می شود و کار میکند، دیگر ۲ تا کلیک برای آپدیت کردن آن چه فرقی می کند یا مثلا چه مشکلی ایجاد میکند؟

نکته دقیقا در اینجا است… سئو کاری نیست که با ۱ ساعت وقت صرف کردن نتیجه بدهد و زحمات زیادی لازم است تا یک سایت بطور صحیحی روی موتورهای جستجوگر بالا بیاد اما از بین بردن نتایج زحمات چندین ماهه ممکن است با همان ۲ کلیک و در کمتر از چند ساعت از بین برود! چطور؟

بسیاری از سایتها بدون افزونه سئو رتبه خوبی دارند فقط کافیست نکاتی را که در مطلب راهنمای بهبود رنکینگ سایت در سال 2017 به درستی انجام و روی سایت پیاده سازی نمایید.

در یکی از همین چند آپدیت اخیر، (دقیق نمی دانم کدام و دنبال هم نخواهم کرد چرا که اگر از سر اجبار نبود حاضر نبودم یک روز هم از این افزونه استفاده کنم چه برسد به اینکه بخواهم وقت صرف عیب یابی هم بکنم) تنظیمات پیش فرض متا ها و عنوان های صفحات به حالت پیش فرض خودش بازگشته و بطور کاملا اتفاقی بعد از افت شدید ترافیک روی چند سایت متوجه این قضییه شدم. بعضا در مواقعی هم کامل به خاطر نداشتم که تنظیمات دقیقا به چه نحو بوده و به کمک cache موجود بر روی سرور های Google توانستم با حالت قبل برگردانمشان. خیلی از ورودی های مربوط به یک سری از فیلد ها هم کلا از دست رفت.

برای دریافت جدیدترین و بروزترین مطالب آموزشی سئو، به کانال تلگرام نیل وب بپیوندید.

چنین مشکلی را قبلا ندیده بودم اما بارها پیش آمده بود که لینک های موجود در sitemap بهم بریزند یا اصلا sitemap وجود نداشته باشد یا عنوان صفحات بهم بریزد…

توصیه میکنم این افزونه را دائم آپدیت نکنید و در صورت آپدیت هم تک تک پارامتر های تنظیمات و خروجی ها را کنترل کنید تا از صحت عملکرد آن مطمئن باشید.بازدید : 100
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:30 | نویسنده : seo man | لينك ثابت

یافتن کلمات کلیدی مناسب محتوای سایت با ابزارهای رایگان


یافتن کلمات کلیدی ارزشمند کمک بسیار بزرگی به سئو سایت شما خواهد کرد اما آیا پیدا کردن این کلمه یا کلمات آسان است؟ در مطلب شناسایی کلمات کلیدی توسط گوگل ترندز گفتیم که انتخاب کلمات کلیدی مناسب و استفاده صحیح از کلمات کلیدی در محتوای سایت، شانس ما را برای دیدن شدن در نتایج جستجو افزایش خواهد داد.

اکثر سایت ها پس از وارد کردن توضیحات مربوطه به محصولاتشان سعی در پیشی گرفتن از رقبا دارند. اما اینکار آسان نیست. لازم است کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کار خود را شناسایی کرده و استفاده لازم را از آنها برد.

در مطلب قبل یکی از راه های یافتن کلمه کلیدی مناسب سایت را برایتان توضیح دادیم. سایت های دیگری نیز برای این کار وجود دارند که در ترکیب با سایت های دیگر بسیار کمک کننده هستند. چر امکان دارد استفاده تکی از یکی از این سایتها نتیجه مطلوبی به ما ندهد. پس لازم دانستیم که سایتهای دیگری به این منظور به شما عزیزان معرفی نماییم. با نیل وب همراه باشید.

 

معرفی سایت های رایگان جهت یافتن کلمات کلیدی

 

1. وبسایت Übersuggest

این سایت هوشمند کلمات کلیدی دریافتی از گوگل به همراه 100 کلمه کلیدی مرتبط را در محیطی زیبا و آسان به شما ارائه می‌نماید و کمک شایانی در یافتن کلمات کلیدی به ما خواهد کرد.

 

2. وبسایت Keyword Tool IO

این ابزار بسیار شبیه سایت بالا عمل نموده با این تفاوت که کلمات پیشنهادی یوتیوب و موتور جستجوی بینگ را به همراه ترکیبی از آنها در اختیار شما می‌گذارد.

 

3. ابزار SEOChat Suggestion Keyword Finder

این ابزار کلمات کلیدی بسیار زیادی را برایتان لیست خواهد کرد. کلمات داده شده ترکیبی از از کلمات پیشنهادی ارائه شده توسط موتورهای جستجوی گوگل و بینگ هستند.

 

4. سرویس Google AdWords Keyword Planner

این بخش توسط گوگل ایجاد شده است و به شما کلمات کلیدی پر رقابت بر اساس کشور و مناطق مختلف و همچنین بر اساس زمان و تاریخ را ارائه می نماید.

 

5. وبسایت Link Sleuth

این سرویس در اصل وبسایتی Crawler است که اطلاعات را از برگه ها، توضیحات و برچسب های سایت جمع آوری می‌نماید. کلمات ارائه شده توسط این سایت همان کلماتی هستند که در وبسایت های مختلف بکار رفته‌اند.

 

6. وبسایت حرفه ای Screaming Frog SEO Spider

قابلیت های این سایت بسیار زیاد است اما نسخه رایگان آن با محدودیت هایی همراه است. اما همین امکانات محدود نکات کاربردی و مفیدی را شامل می‌شود که با استفاده از این سایت می‌توانید به آنها دسترسی پیدا کنید.

 

7. ابزار WordStream’s Free Keyword Tool

این وبسایت پایگاه داده‌ای شامل بیش از ده میلیارد کلمه کلیدی دارد که به همراه کلمات کلیدی پیشنهادی، کلمات مرتبط را نیز در اختیار شما خواهد گذاشت.

 

8. سایت rellian Keyword Discovery

پایگاه داده وسیع این وبسایت غیر از نمایش کلمات کلیدی قابلیت ارائه گزارش میزان جستجوی ماهانه آن کلمات را به شما خواهد داد که با بررسی آنها میتوان نتیجه مطلوبی از کلمات کلیدی دلخواهمان بدست بیاوریم.

 

در مطلب بعدی نحوه استفاده صحیح از کلمات کلیدی یافت شده توسط شما را به منظور افزایش سئو سایت توضیح خواهیم داد.برچسب ها : سئو سایت , سئو وردپرس ,
بازدید : 159
تاریخ : جمعه 03 شهريور 1396 زمان : 14:19 | نویسنده : seo man | لينك ثابت


صفحات سايت

تعداد صفحات : 3

لینک دوستان

تمامی حقوق مطالب، تصاویر و طرح قالب برای سایت دانلود رایگان پروژه معماری با بهترین کیفیت محفوظ است، نقل و استفاده از آنها در سایت ها و نشریات تنها با ذکر منبع مجاز میباشد.
Powered By rozblog and Hosted By Rozblog.com